1999 výkendový 37.sjezd Vitalu v Markvarticích ve Včelíně 1999Markvartice - Nová Oleška

11.-13.6.1999


Car, Tuleň, Voloďa, Carel I, Kuře, Myšolin, Fefek, Mitri a host Krasty
Pátek 11.6.
Na hlavním nádraží se sešli Car, Tuleň, Kuře, Carel I. a vyrazili do Jablonného v P., cesta byla fajn až na nervozního průvodčího, který mu se nelíbyli naše batohy. V Jablonném už čekal Myšolin a z toho samého vlaku vylezli i Tepličáci. Mitri, Voloďa, Krasty Ve Včelíně byli ti samí výčepní i lidičky jak v létě, rádi nás přivítali. Dorazil Fekek. Rozjela se chlastanice, která nebrala konce. Kuře se opilo asi nejvíc, pak byli ti další: Fefek, Car a Carel I. Féfa blil na tajňačku pod stůl, ale Voloďa ho práskl a Féfa to pak musel uklízet. Tyčí bylo požehnaně, Car snad vyvrhl i vnitřnosti. Spalo se u kapličky.

Sobota 12.6.
Asi v 5 ráno Voloďa všechny vzbudil, abysme se schovali, začlo lejt. Byli sme poschováváni jak se dalo. Na konec, když se stále nevyčasilo, se rozhodli tepličáci jet domu. Ostatní se narvali do Fefkovo hrášku. V něm sme se přesunuli na Novou olešku do srubu "skalní hnízdo". Po cestě sme dali "jedno" (Car nee, ten nebyl schopen). Ve srubu byli kamna, takže se vše krásně usušilo. Udělali jsme 37.sjezd a kluci šli dát ještě dlabanec. Holky už zůstali ležet.
K ránu car zjistil, že naši potkánci sou mrtví. BARUŠKA a HANIČKA zemřeli 13.6.99, budiž vám země lehká.
Neděle 13.6.
Konal se pohřeb našich milovanejch potkánků, bohužel už nepomohlo ani umělé dýchání. Kol oběda sme se vydali přes Starou Olešku do Veselého pod Rabštejnem. Po cestě sme e vykoupali a po delším čekání na železného oře sme vyrazili k domovu.