2010 Vitalvelikonoce 2010
Hrádek nad Nisou, Německo, Mařenice, Kunratice u Cvikova

naši přítomní kamarádi:
Car, Kachna, Macek, Gibon, L8, Ytong, Fefek ch.k., Aneta, Motejl, Tuleň, Harmonika, malej Ríša a na skok se přijeli mrknout Dan-Mo se Zuzanou.


Pátek 2.4.
Vyrazili jsme z Prahy , kde se sešli Car, Kachna, Gibi, Macek, Ytong, L8, Aneta a Motejl, hafan Adéla a malej Ríša. V Turnově sme přestoupili a pak ještě jednou v Liberci. V nádražní hospodě se připojil Fefek 000024. Po cestě byla celkem sranda, žerou se řízky a pije třešňovice a slivovice. Všichni lemtaj, až na Kachnu, bere antibiotika a nemůže celý výkend pít. CHHHHáááá. Výstup v Hrádku nad Nisou. V hospě na Svijanech měli přeplněno, tak sme zaútočili na náměstí na Konírnu. Káňa žere svíčkovou a čeká se na Tuleně, jež po chvilce dorazila. Car je kašó ze slívky a spí na stole. Kanibalovci odpadli první, pak motejl a Anetou a okolo jedný všichni ostatní. Spalo se v parku na blátě.

Sobota 3.4.
Postupně se probouzíme, dáváme snídani. Car došel pro strakoničáky a vyráží se ke kempu. Tady budíme Tuleňe a Féfu. V penzionu Kristýna dáváme snídani. (pivko, polívku atd.) Kanibal a Fefek se předháněj ke komu vícekráte přijde servírka s velkejma kozama.
Na konec zvedáme kotvy, jdem do Německa. Trasa je zelená tečka, okoukli sme vyhlídku s nádherným výhledem na Oybin. Po několika km dorážíme do Luckendorfu. V hotelu Hochwaldblick vstříkáváme německý pivko. Dorazil motorizovaný Harmonika. Sedíme na terase, pár lidiček žere (chytrolíni, lenoši a estébák s blátotlačkou) a kocháme se výhledem na luka. V podvečer sme narvali bágly di auta a po značce sme vyšlápli na Hvozd. Na hoře již je tma. Dalších sedm kiláčků už valíme po tmě. L8 jakojiž tradičně línej jede s Harmonikoou autem. Po značce, barvu nevím, byla tma jdeme do Mařenic. Trošku brutal, ale bez báglů je to pohodička. U huskyho je zavřeno kvůli zábavě a U tří lip totální zácpa. Tak sedíme na terase. Celkem pěkná kosa, ale co chtít v deset večer. Holkám pívo v tej zimě moc nejelo. Kanibalovci balej první, pak Féfa, Tuleň a aj Giboni. Pak vyrazila Kachna, ale obtěžoval jí úchylnej taxikář, tak se vrátila zpět. Zbytek onečně po půlnoci pronikl do útrob hospody. Konečně teplo. Harmoška zas vyvádí a vypráví místním zážitky z Něměcka. Holky spěj na stole. Car s Motejlem chlastaj a asi v půl třetí se vyráží spát směrem k Antonínovu údolí. Harmonika, Motejl udělali oheň a zvou pocestný za zábavy. Odchytli jich celkem asi sedm, jeden dokonce u ohně ulehl.

Neděle 4.4.
Vzbouzíme se, Ríša se plíží a nahání zbytek lidí. našel Gibony, někteří již sedí v hospodě. Spát nakonec zůstal jen Harmoška a Motejl. Ostatní jedí, pijou pivo a čekaj. Koná se 53. sjezd Vitalu. Byli přijati dva členové, staronová Macek 000043 a Gibon 000058. Fefek se účastní jen na půl, furt chodí telefonovat. Na konec po sjezdu jede domů. Kanibal otravuje výčepní, aby mohl kouřit. Hrůza. Konečně se vzbudil Harmonika a Motejl. Harmoška také hned odjíždí. My se zvedáme a jdeme k Mařenickým rybníkům. Udělali sme ohýnek a postavili hřiště a uspořádeli badmintonový turnaj. Upekli sme nějakej ten knak a popili krapet lehkého alkoholu.
Pak se vyrazilo, když už nebylo skoro vidět na hru (finalisté již měli s viděním potíže), do Kunratické hospody. Přijel se podívat Dan s Mo a jeho přítelkyně Zuzka. Paráda Ježek, Platan a jídlo. Tuleň má narozeniny a tak musí nastoupit kopičky a panáky. Zpívá se a hraje na kytaru. Car vymyslel velikonočního panáka. PIPICOCKTAIL: syrové vejce, slivovice, jahoda a becher lemond. Statečně se na něj vrhl Gibi a rovnou brčkem. V dalším kole se přidal Motejl a Aneta. Všichni sou kašó, Gibimu míchanina chutnala a dožaduje se další, brčkem naznačuje že by ještě ...mňam, tak byl vyslišen. Anetce moc nejel, tak ho zamíchala a bylo hůř. Gibi sál brčkem. Už byl dost na mol a furt se usmíval. Měl ďolíčky. Pouštěla se hudba s jukeboxu, hrál se fotbálek. Gibi šel s Mácou na panáka. A jéjéj, Márty židli, Máca pěsti. Naštěstí jen laškovali. Kanibalovci šli spát opět jako první, někam k zastávce. Kanibal si totiž objednal Dana jako odvoz. Začalo se tancovat pogo, Gibon po svém výkonu předvedl ještě pipipogo se žlutým kuřátkem, jež ukradl z velikonoční ozdoby. Pogoval s ním po pulitru a pak ho v něm utopil, což mu ubralo na kráse a Gibimu se po koupeli nelíbilo, tak ho ubil stojánkem na pivní tácky. (jakožto milovník zvířat podotýkám, že se jednalo a malé plastové slepičí mládě) Aneta posilněna pipikoktejlem vyrazila spát, ale nějak netrefila, tak sní vyrazila Tuleň. Kalba nebrala konce, museli se vystřídat i výčepní. No asi kol 4 jsme se začli zvedat. Martin byl tažen, museli sme mu pomáhat. Car, Ríša a Motejl ještě rozdělali oheň, začlo svítat.

Pondělí 5.4.
Vstali sme v poledne, snědli polívčičku a přes Drnovec, Cvikov do Svoru na vlak. V Český Lípě sme měli čas, tak sme dali pivka a gábl. Pak už jen cesta dom.


I.Turnaj v badmintonu
A
HarmonikaXujelujel0
YtongXX0:2
(7:15,10:15)
2
Kanibal-L8X2:0
(15:7,15:10)
X1
B
MacekXX2:0
(15:8,15:9)
1
RíšastornoXstorno0
Motejl0:2
(8:15,9:15)
XX2
C
GibonXX2:0
(15:8,15:2)
1
Fefek ch.k.ujelXujel0
Aneta0:2
(8:15,2:15)
XX2
D
CarX2:0
(15:6,15:10)
2:0
(15:3,15:9)
1
Tuleň0:2
(6:15,10:15)
X2:1 (16:14)
15:12,18:16
3
Kachna0:2
(3:15,9:15)
1:2 (14:16)
15:12,16:18
X2


Vyřazovací boje
A1 D2 B2 C1 D1 A2 C2 B1
L8 Tuleň Motejl Gibon Car Ytong Aneta Macek
2:0
15:3,15:7
0:2
8:15,6:15
2:0
15:12,18:16
0:2
6:15,9:15
L8GibonCarMacek
0:2
3:15,9:15
o 3.místo Car : L8
2:1 (15:9,8:15,15:10)
1:2
15:13,12:15,12:15
GibonMacek
2:1
15:5,6:15,15:12
Gibon


Pamětihodnosti
Gibi: Já sem asi něco ztratil. Jo aha Marcelku.
Gibi na Cara: Jediný co si pamatuju z tvý oslavy narozenin : hovado a broskev. (Car na oslavě vyprávěl jak jeden chlap mluvil o svém péru, že má velký hovado a nakonci broskev)
Car na Káňu: Si slabej jak papír.
Gibi na Motejla: Marcelka, ta je taková rázná, od rány: levá, pravá, biceps, triceps .... A co já?.... se na mě podívej.
Tuleň na Gibiho: Máš sebou boxera? Kachna: Ne, má sebou boxerku - Mácu, ale rozdíl je vtom, že boxuje jeho.
Gibi: Tak málo a přeci tak hodně. (Nechtěl zdolat panáka slivovice)
Máca na Gibiho: To budeš mít na rozeniny, se budu muset o tebe starat.(o létě)
Car na Kachnu: Mám problém mezi kaprovitou částí a ploutvovitou částí....
car: Tady nejde o to kolik máš v klidu, ale o to kolik máš kuliček pod převisem.
Máca:Gibi si nejen žloutek, ale i bílek.
Gibi: Na Ukrajině v hospě měli jen 5 pulitrů a měl sem na jeden zálusk. Ale chytlo mě svědomí tak sem ho vrátil a normálně koupil.
Gibi: Kachna když nepije tak je hrozná a když pije, tak je ještě horší.
Gibi na Cara: Já úplně vim nad čím přemýšlíš. A to mě děsí. Ytong: A nad čím přemýšlí? Gibi na Ytonga: Ty nevíš tu jeho myšlenku, ale je to hrozný. (Car vymýšlel velikonočního panáka a gibi se bál)
Motejl na Cara: Care, víš zpíváš hezky, ale moc dlouho.
Gibi: Já mam agresivitu. (Na Mácu, když mu vzala cukřík. Máca mu pak pleskla facku, když jí chtěl uškrtit šnůrkou od mikiny. Oba do sebe píchali párátkem)
Marcelka: Půjdem tancovat?. Gibi: Běěéééééž. Marcelka: A dá si někdo fotbálek?. Gibi: Ty se bojíš, na to nemáš. Pojď na bar.
Gibi: Mám žížu na patník.
Gibi: Příští sjezd vystoupíš z vitalu a už s tebou nikam nejedu.(Na Gibona, byl uplně kašo a chtěl zvracet)
Gibi: Začínám mít chuť nablít do toho otvoru. (do vázy na stole)
L8: V životě sem neměl parohy. Tuleň: To si jenom myslíš.
Car: Stříknu pod kapotu ještě jedno a pak vyrazíme.
Car: Objednal sem velikonoční snášku. (vyhrožoval , že objednal pipikoktejl všem)
Car: No na výtězství v Portě to ještě nebylo.....ale jako alkoholiky vás beru. (Na kluky když hráli na kytary)
Gibi: Musíš zdůraznit bílek od žloutku.
Honzík: ....ale táta říkal, že ty nohy na stole musím mít .... jinak mi ten lahváč nebude chutnat.
Gibi: Já chci kuře PiPi. (Gibi chtěl velikonočního panáka)
Gibi: Tys mi to rozdivočela. (Na Ytonga, když mu zamíchala vejce ve velik. panáku)
Ytong: Honíš si žloutky? (Gibi si šahal na krk po vypití pipikoktejlu)
Gibi: Ten žloutek je ale delikátní.
Gibi: Stříknul sem pod kapotu žloutek.
Car: Víš coje čůrák? A ženský řikaj, že chlapi přemejšlej čurákem, To znamená že maj mozek. Ženský čuráka nemaj, to znamená, že nemaj čím myslet, sou blbí. (Gibi chtěl velikonočního panáka)
L8: Dej si něco ostřejšího. (na Féfu, když pil kofolu a sledoval kozatou výčepní) Fefek: Něco ostřejšího, třeba bradavku do očí.
L8 na servírku: Můžu poprosit? A klidně u toho kuřte, mě to nevadí.