Trasa pochodu: Běleč nad Orlicí, Štěnkov, Týniště nad Orlicí, Čestice
Účast: Car 000002, Kachna 000057, Marcelka ex-043, Gibon.
Datum: 16.10.2009 - 18.10.2009


Pátek
Rozhodli jsme se si udělat vandříček na Hradecko, Marcelky rodný kraj. Vyrazili jsme z hlaváku a vyskočili opět na hlaváku, ale v Hradci Králové. Tam jsme sedli na MHD a busem jsme dorazili do Bělče, kde stojí pivovar, kde vyrábí pívo CAR a CAREVNA. Hned sme zapadli do hospy, bohužel CARA neměli. Tak jsme skousli RAMPUŠÁKA. Celkem bylo silný.
Spát jdem kus dál do lesa, přece jen jsme skoro ve městě. Car nevzal plachtu, takže po neustálém pršení jsme byli totálně mokrý.
Sobota
Ráno jsme se vycucli z mokráčů. Uvařili horké thhhé a dali jsme se do pohybu. Po žluté jsme došli do Štěnkova. Vesnice vypadala opuštěně, hospůdka ač na to nevypadala byla open.PRIMÁTOR celkem šel, měli i gábl, tak jsme začli testovat. Palačinky byli to spíš jednohubky, mini palačinka. Bramborák, taky zajímavý, Kachně chutnal , i když měla na vrchu zapečenýho celýho pavouka.
Po odpočinku, jsme se vydali dál do Týniště. Docela procházka. Prošli jsme ho celý, nějak jsme nenašli pořádnou hospodu. Na konec sme usedli, a vsákli do sebe BUDVAR a PARDÁL. Jídla měli jen studený, takže tláča. Trochu sme posušili spacáky na topení. A vydrželi tam do večera. Car začal usínat, tak sme vyrazili do lesa spát. Celou noc opět lehce pršelo.
Neděle
Ráno nás vzbudil myslivec, měl starost aby sme po sobě uklidili. Dali jsme snídani a vyrazili jsme na cestu, chtěli jsme se ještě trochu projít. Došli jsme do Čestic a pak vyrazili domu.

Pamětihodnosti
Oškobrtec. (Car si nemohl vzpomenout na název kempu ÚŽLEBEC)www.Vital1994.cz   email: carcar@seznam.cz   telefon 606 299788 Car 000002   zpět