Trasa pochodu: Nový Bor, Svor, Cvikov, Kunratice, Jablonné v Podještědí, Mařenice, Cvikov, Sloup v Čechách, Nový Bor, Radvanec
Účast: Car 000002, Kachna 000057, Marcelka ex-043, Slon 000052, Hyna.
Datum: 26.12.2008 - 1.1.2009
Datum: mimořádný 51. sjezd VITALU konáno 31.12.08 v Novém Boru na nádraží


I.DEN
Začli jsme srazem v Nudli, jako obvykle, (nevědě, že je to naposled) Slon posilněn alkoholem zase řval. Jeho hlasitá mluva je otřesná. Je zas na co se těšit. Vystoupili jsme dřív v Novém Dvoru. Dali jsme pivko na nádraží a stále zvyšuje svůj hlas. Cesta do Svoru jde jako po másle. Hyna se chtěl vyfotit pod mostem, tak Kachna fotila a u toho spadla do potoka i s foťákem. Poté v úmyslu to zdokumentovat přiběhl Slon, blbě šlápl a vypadl mu do potoka mobil. Ve Svoru jsme se museli usušit, u této příležitosti jsme se na úvod krapet zcákali. Přes celou hospodu jsme řešili ekonomickou krizi. Pak Slon usnul a Hyna zpíval a žongloval s jablkama.
II.DEN
Ráno bylo krušné, Car se poblil. Po starejch kolejích se vyrazilo do Cvikova. U "frajera" sme si sosli gábl. Všem je stále poopičně.
Jíme málo, moraváci mlčej a neřvou.
Když dorazila Marcelka, vyrážíme do Kunratic. jdem po kolejové trase, takže nás čeká brodění. Žůžo. Omrkli jsme skálu smrti a došli do kunratické hospody, nic moc, mezi svátky nevařej. Ikdyž výčepní, starší pán se snažil a vyhrabal někde zbytek matesů. Zbytek hladu sme zapili. Slon opět hází čelíčko. Po mnoha letech spíme u 3 ocásků. Malej totemek už je vtahu, zmizel.
III.DEN
Po ránu vyrážíme lesem do Jablonného. tam se loučíme s Kachnou , musí domu. My po sekaný vyrážíme do Heřmanic a pak brutálek do Mařenic. (letos jsme šli přes pole pořád) Dali jsme si jídlo u 3lip, ale moc nás nepotěšilo, je to tu už nějak nobl, ne jak dřív. Po jídle se stavil Fefek, asi chtěl Cara nasrat, zdžel se ani ne deset minut. Po zavíračce jdeme k "huskymu" kde je vepřová žranice. Takže mňam mňam. Spát jdeme k lesu u Antonínova údolí. Je mráz, nechce ani hořet oheň.


IV.DEN
Ráno už lehce hořel. Jsme se zvedli a přes zamrzlé polní muldy, kol krav ťapeme do Cvikova přivítat opětovně Kachnu s narvaným batohem plným žrádla. sedli jsme "U radnice" na náměstí a pili a pili tuny panáků.
Značně lízlý jsme se vydali do Sloupu v Čechách. Slun ztratil maskáčovou bundu. Všude už bylo zavřeno, tak jsme zapluli do jednoho pensionu. Majitel byl fajn, sme čuměli na film a popíjeli. V noci jsme došli do skalního divadla, kde sme se utábořili.
V.DEN
Ráno jsme si to celý prolezli, a pak jsme museli jít doprovodit Marcelku a Hynu do Boru, jela už dom. Celý den jsme trávili putováním po hospodách a hlavně hledáním jídla. Na nádraží nevařej, Sklářská neobsluhujou, u číňana v pajzlu nevařej též, takže jsme si dali čínu v Čínský restauraci. Ale co to stálo sil, Car hned polil ubrus. Byli jsme společensky unavení a tak jsme šli spát už 18:00. Vzbudili jsme se v noci, ale museli jsme ležet až do rána. Byl obrovský mráz, měli jsme i zamrzlou vodu.
VI.DEN
Ráno jsme našli bistro, dali chlebíčky. Asi je silvestr. Usedli jsme na nádraží a dali vaječňáky a rumy. Brrrr. Rozhodli jsme se, že po letech uspořádáme mimořádný 51. sjezd Vitalu.
A po obeslání všech platných vitalistů byla přijata Kateřina "Kachna" Moráková 000057 Všichni byli krom jedné osoby pro, tak jsme to pořádně oslavili.
po odpoledni zvedáme kotvy do Radvance, má tam být silvestrovská zábava. hltnem kebab a ploužíme se vůkol stromů a plotů. Car je zlit jak má být. "U míry" dáváme pivko a dozvídáme se, že akce je o 50 metrů dál v sále. Je to něco jako kemp. Lidiček, pití je tu dost a i zábava. Slon tahá kachnu tancovat. Schání neustále nějakou samičku. Nepohrdne ničím. Nakonec když ho odmítnou, tak se mu nabídne chlap. Tak to vam vytáčí s chlapem. Ňůňo jako vždy.
Nový rok jsme přivýtali hltem vína. Celý ho ani nedopijem. Car usnul na stole, poté i Slon. Kol druhé hodiny jdem spát na pole. Je mráz, ale nevadí.
VII.DEN
Ráno jdem do Novýho Boru na vlak. I hospa má zavřeno. Tak končí letošní perfektní koleje.
jedno pěvecké vídeoooo, Když Hyna zpívá

Pamětihodnosti
Dám si tvoje koule pod bradu auuu a péro na hlavu auuu. (Carův zpěv Olympiků)
To je dobrý to nechte na 905,- (Hyna se rozhodl, že nás pozve a zaplatil účet 904,-)
Menu polévky: hovězý vývar s nudlemi. (Slon) Nemáte prdelačku nebo držkovou? (číšník) Nemám, ale prdel si zvás udělat můžu.
Tady je ta malba hnusná. Jako když hodíš kus masa na zeď. (Hynovy se nelíbilo, jak maj vymalováno)
(vrchní) Dáte si ještě pivo?. (Hyna) Jo. (vrchní) Ale nebudete už zpívat.
jedno pěvecké vídeoooo, Když Hyna zpívá

www.Vital1994.cz   email: carcar@seznam.cz   telefon 606 299788 Car 000002   zpět