Trasa pochodu: Bezděz, Doksy, Hradčany, Mimoň, Ralsko, Brniště, Kunratice u Cvikova, Cvikov, Svor
Účast: Car 000002, Kachna 000057, Marcelka ex-043, Slon 000052, Ríša a Harmonika.
Datum: 27.12.2009 - 31.12.2009


I.DEN
Letošní vandr začal bohužel o den později. a tak jsme se 27.12.09 sešli vlastně téměř všichni. Po pár přestupech jsme se sešli v Bakově s Marcelkou a vyrazili dál do stanice Bezděz. A protože bylo brzo a Slon byl stále na cestě vyrazili jsme po značce do Doks. Došli jsme k nádraží akorát co dorazil Slon. po cestě jsme vybírali nějaký pub, ale nebylo to nic moc, tak jsme se usadili na nádraží v Doksech.
Tam jsme se na uvítanou pěkně žvejkli, i když tam bylo zahuleno jako prase. Večer jsme šli spát na břeh k Mácháči.
II.DEN
Ráno jsme se vyplazili ze pacáku, lehce pokrytý sněhem. Po polévce jsme se vydali na Hradčany. Šlo se lesem podél silnice, přes kaluže a výmoly. Kol oběda jsme došli do Hradčanské smíšenky, kde nic moc neměli, ale zato měli super kocoura a točený pivko. Hurrrrááá. po pár pivech sme pokračovali dál do Mimoně. Vyrazili sme lesem po značce. Začlo trochu sněžit. Ozval se Harmonika, jež na nás už čekal na nádraží v saloonu. byl již hodně pod parou, kecal tam s nějakym místním cikánem a hrál automat. Byl dokonce zván na návštěvu. Začala akce zub, trhali sme malýmu Rýšovi zub, ale nedal se.
Šlo se spát do parčíku u nádraží, když nás při zavíračce vyhodili. Trochu přimrzlo.
III.DEN
Vstali jsme v 9:00, nechtělo se nám čekat než otevřou, byla celkem zima, pěkně se ochladilo. Tak jsme vyšli do Mimoně. Po minutí asi třiceti nonstopů a sport barů, jsme našli Dřevěnku, kde vařili. Dali sme samosebou píva. Pak jsme sledovali Harmoniku, jak to nakládá automatu.Vsadil 20,- a vyhrál 30,-. No až sem se styděl. Výčepního vyplatil a rovnou to prohrál, že prej to nemá cenu vybírat. Pak jsme zvedli zadky a vyrazili na našeho vyzyvatele Ralsko.
Fakt pěknej krpál, ale zvládli jsme ho v pohodě. Jen co jsme okoukli okolí, dost se zhoršilo počasí. (Byl vidět Ještěd a i Sněžka) Překvapilo nás, dost vbelké množství co zanáma dorazilo. I nějaký běžec v kraťasech. Dolů jsme slezli do Novin pod Ralskem. Ríša už nemohl, byl uťapanej. Vybrali jsme si motorest "U zlaté lípy". Trochu dost nóbl, ale Svijany sou Svijany. Mňam. Všichni se až na mě nadlábli. Jídlo bylo drahý, ale bylo ho dost. Harmonika odjel busem do Mimoně pro auto, pak odvezl Slona, Kachnu a malýho do Brniště. Mě a Mackovi vzal bágly. Potom vyrazil domu.
Vyrazili jsme po cestě za nimi. Šlo se za tmy. sešli jsme se v Brništi v hospodě. Bohužel Harmonika je hodil do jiné než bylo v plánu. Seděli v nové vietnamské. Obsluhování jim moc nešlo. časem se to zlepšilo. Dal sem si kung-pao. Bylo ho hodně moc a i fajn good. Dali jsme poker, zkusili druhý pokus v trhání zubu. Zase nic. neúspěch jsme zalili krapičkou alkoholu. Spát jsme vyrazili přes celou vesnici, prošli sme kol starý hospody. Ustlali jsme si za vesnicí v lesíku za polem.
IV.DEN
Ráno jsme si ohřáli čaj, dopili jsme lahváče, co jsem tahal celý vandr. Dali jsme brutálek jak za starejch časů, přes pole, louky a lesy. Je mokrej sníh, začala obleva. Je to škoda, sme mokrý. Došli jsme do Kunratic.
Opět se tu změnil výčepní. Vypadá to, že k lepšímu. Vařili a nalévali pěkně rychle. dali sme si nějaký paňáčky. A vyrážíme dál na cestu. Macek jede domu busem ze Cvikova a my dáváme v místním pajzlu pivka. Konečně si na nás někdo vzpoměl z předchozích let. Vrhli jsme se na Ríšu a konečně mu vytrhli za fandění celé hospody na třetí pokus zoubek.
Již za tmy sme vyrazili a za lehkého deště a velkého tání, jsme došlapali do našeho cíle do Svoru. Jsme uplně mokrý. Ve Svoru jako obvikle (naše oblíbené místo) perfektní. pivka, paňáky, hermelínek, bramboračka . . . Kolem druhý hodiny byla zavíračka, tak jsme vyrazili spát. dali jsme se směrem ke Klíči. Spali jsme v lese na boulích a sněhu za deště.
V.DEN
Probudili sme se brzo ráno, bohužel úplně mokrý. Furt prší, vyrážíme do pubu. Po několika kopičkách,pivečkách, mňami gulášku na zahřátí sme usoudili, že letos akci ukončíme. Tak jsme zmožení vyrazili dom.

Pamětihodnosti
Já přitom vzdychám nebo funim, jen když se mi to líbí. A jednou jsem přitom málem zbořil i zedˇ. (Slon o sexu)
Rozhodl jsem se, že ovládnu automaty, drogy a chlast a budu jejich pánem. (Harmonika o tom jak vše vyzkouší a zvládne)
Ten barák je hezkej, ale hlavně, aby měl signál na televizi. (Ríša obdivuje roubenku)
Já sem nejpomalejší, protože mám malý nožičky. (Ríša prohodil námitku oproti Carovi, že bez báglu má bejt ve předu)
Má to dvě nohy a čtyři kozy. Co je to? Tátův sen. (Car dával Ríšovi hádanky)

www.Vital1994.cz   email: carcar@seznam.cz   telefon 606 299788 Car 000002   zpět