2013      3. ročník Mořina Cupu v nohejbale      2013


Dobřichovice, Mořinka, Mořina
22. až 24.3.2013

P
Letos jsme vyrazili vláčkem do Dobřichovic, vyskočili jsme v naší obvyklé čtyř sestavě Car, Marcelka, Kachna a Gibon . k tomu nás doplnil Kanibal Zašli jsme do zdejší hospody, hned u nádraží. A v dobré nálad jsme se propili do nočních hodin. Na spaní jsme si vybrali velice kvalitní místo. Lehli jsme si podmost u řeky, byl brutální vítr a celkem pěkná zima. Macek s Gibíkem si lehli k plotu pod obrovskej strom, měli to lepší, až na tu pani co tam měla vrátka do domu a furt tam chodila.

S
Po ránu , Káňa si dal určitě kávu, tedy nejdřív si dal pořádnou ránu do hlavy o most, na nějž zapoměl, že pod ním spí, až se skutálel dolu k řece. Pak jsme se vydali směrem přes Karlík, Mořinku až na Mořinu. Na desátou hodinu byl stanoven výkop. Dorazili jsme první. Jak vše naznačovalo, hlevně vítr a mráz, že letos to bude pěknej masakr. Přivítali jsme se s novými provozovateli hospůdky, dali pivko a těšili se na ostatní. Pomalu se začali sjíždět. Prcek, Tuleň, Popelnice, Eda, Tetřev, Kakáč. Téměř jak loni, ale bohužel lichý počet, na což doplatil Popelnice, hráli ve třech a museli se střídat. No ale co, je nejlepší, tak mu to určitě nevadilo. Mýt v týmu takový dva koně, jako je Kakáč a Tetřev, mimo jiné držitel prvního titulu, to je terno.

OpticiNetřeskNečutnem si MolekulaNesmějte seskorePořadíBody
Optici X0:21:22:11:24:7 42
1.FC Netřesk 2:0X0:22:01:25:4 34
FC Nečutnem si 2:12:0X1:21:26:5 24
NC Molekula 1:20:22:1X0:23:7 52
N.C. Nesmějte se 2:12:12:12:0X8:3 18

Vše se odehrávalo v duchu předchozích ročníků, hrálo se pro zábavu. Bohužel jsme letos moc nefandili, byli jsme více zalezlí, byl studenej vítr a celkem i kosa. Přijeli se podívat i Béďa s Jiřkou. Vyjedli jsme hospodu. Konal se sjezd Vitalu. Pak se hrálo a zpívalo na kytary až do velmi pozdních hodin. Většina lidí vzala za vděk spánek v šatnách. Letos byl v nějakém rozmaru Káňa a spal sám venku.

N
Ráno se dohráli zbývající utkání, titul obhájili lonští vítězové N.C. Nesmějte se. Po obědě jsme vyhlásili výsledky a ještě chvilku poseděli, celkem nikdo nepospíchal dom. Většina lidí se naskládala do aut, a kdo se nevešel, doťapal po svejch do Karlštejna na vlak.

Pořadí 3 ročníku Mořina Cupu.
1N.C. Nesmějte seGibon, Kachna
2FC Nečutnem siEda, Tuleň
31.FC NetřeskTetřev, Popelnice, Kakáč
4OpticiKanibal, Prcek
5NC MolekulaCar, Marcelka

Pár záběrů z kvalitní hry.
Tetřev 6. Tetřev 7. Tetřev 7.

www.vital1994.cz     zpět 2013    hospody hodnocení