2012      2. ročník Mořina Cupu v nohejbale      2012


Beroun, Srbsko, Mořina
23. až 25.3.2012

P
Chvíli po sedmé večer, po ukončení pracovních povinností jsme vyrazili vlakem do Berouna, Sešlo se nás pět.CAR, KACHNA, MARCELKA, GIBON a obhájce titulu TETŔEV Ten samosebou silně ozbrojen meruňkovicí výborné kvality.
V Berouně jsme vyrazili na Medvěda, místní pivovar na šroťáku. Počítali jsme, že nás místní pivo moc neosloví (již jsme zde byli), ale více nás zklamalo, že zde bylo minimum lidiček. Holtá ještě nezačla "ta" sezóna. No aspoň měli chleba se škvarkama. Mackovi tak chutnali, že si je vzala i domu. Když jsme usoudili, že zde moc zábavy nepropukne (škoda), tak jsme se přesunuli vlakem do Srbska, kde nám ještě ochotně nalili v hospodě U Kapličky, a pak jsme vyrazili pod velením Tetřeva, houštinami blíže k Mořině.

S
Hned s kuropěním, cca v 6:00, ale spíš dříve, nás začal obcházet duch meruňkovice, budil nás a pokoušel napájet. Až na malé záchvěvy neuspěl a tak vyrazil přes Malou Ameriku napřed. My jsme se kol desáté zvedli a museli jít též, výkop byl naplánován na poledne. Vzali jsme to směrem ke Karlštejnu a pak po silnici na Mořinu, abychom to stihli. Na hřišti již čekala YTONG a KANIBAL jež se prozměnu dovalili autem. Ostatně jako vždy. Pochvilce nás došel Tetřev, již v zbědovaném stavu, ukazoval sílu své samohonky, jež se snažil zapálit a s vítězným pokřikem "hoříí" ji polkl. Dali jsme pivko a čekali na další, dorazila TULEŇ, PRCEK na kole HARMONIKA, se sportovním náčiním EDA. Jako poslední byl nahlášen KAKÁÁČ.
Rozdělili se lidi do týmů, loňské dvojice co přijeli zůstali. Pak se již muselo začít hrát, aby se to stihlo dohrát. Přijel se mrknout na chvilku i pan VÁVRA na svém paprskoletu. Večer v hospě ještě Samotář a jako loni Věrka.

NetřeskNesmějteseMolekula NečutnemsiA-týmOpticiskorePořadíBody
1.FC Netřesk X0:20:20:22:00:22:8 62
N.C. Nesmějte se 2:0X2:12:02:02:110:2 110
NC Molekula 2:01:2X2:02:02:09:2 28
FC Nečutnem si 2:00:20:2X2:12:16:6 36
A-tým 0:20:20:21:2X2:13:9 52
Optici 2:01:20:21:21:2X5:8 42

Tetřev zas exceloval kvalitním výkonem, což se nelíbilo Kanibalovi, neboť měl v týmu jeho manželku. Hra see protáhla až do setmění, pak jsme usedli do hospůdky, jež sme zajisté navštěvovali celou dobu. A letos tedy za hraní kytar, Harmonika byl v dobré náladě a dostál své pověsti showmana, s ním hrál ještě Kanibal a dva mladí vandráci. Vydrželi jsme do lehkého svítání. Padl dřív i výčepní, za odměnu jsme mu spotřebovali všechen citron na kopičky.. My jsme se pak utábořili nad hřištěm, sesbírali dřevo a udělali oheň. Eda nás zálobil větším množstvím buřtů (hodně větším), tak se museli opécti (se dojídali ještě odpoledne).

N
Budíček byl tedy o něco později. Tetřev vypil láhem meruňkovice a zbytek napil Carovi na spacák jak vrávoral. Počkali jsme na Kakááče a šli dohrát turnaj. Šest týmů až dost, vše se protáhlo do odpoledních hodin. Vítězy se stali lonští vícemistři Gibon s Kachnou.
Pak jsme dali společný guláš, dali panáka k narozkám a vyrazili domu.

Pořadí 2 ročníku Mořina Cupu.
1N.C. Nesmějte seGibon, Kachna
2NC MolekulaCar, Marcelka
3FC Nečutnem siEda, Tuleň
4OpticiKanibal, Prcek
5A-týmHarmonika,Kakááč
61.FC NetřeskTetřev, Ytong

Sesumírování výsledků. Takže, letos vystřídali nezničitelného Tetřeva v čele druzí lonští N.C. Nesmějte se (Gibi a Kachna). Na druhé místo se posunuli další v pořadí NC Molekula (Marcelka a Car) a třetí byli FC Nečutnem si (Tuleň a Eda) jež se složili z dvou posledních týmů prvního ročníku. Teprve pak se umístili nové týmy. Letos bylo šest týmů a bylo to jen tak tak, že se vše stačilo dohrát.
(Pravidla do patnácti, holky maj náhradní podání. na vlastní půlce hra bez omezení.)


Tak Tetřev to zase rozjel. No a to třetí video si radši nepouštějte.
Tetřev I. Tetřev II. Harmonika

www.vital1994.cz     zpět 2012    hospody hodnocení