1998 Jarní osvěžení Vč 4,5 1998Menší vandřík 4,5

10 až 13.4.1998      Kunratice-Cvikov-Kytlice-Chřibská-Nový Bor, Roudnice nad Labem-Krábčice


Fefek ch.k. 000024Car 000002


I  Jarní osvěžení si uspořádeli dva vitalisti Féfa a Car, sešli se v Ústí nad Labem a vyrazili do Svoru, a dále do Kunratic. Tam po odpočinku se šlo táborit ke 3 malejm ocáskům.
II  Ráno skáknul Féfa do krámu, Car byl línej, tak hlídlal oheň. Začlo lejt, Fefek byl na zastávce a Car moknulk. Nakonec se schovali v jeskyni jež nazvali Dešťák. Tam sme byli do odpoledne. Když se vyjasnilo vyrazili sme přes Svor, Kytlici do Chřibský. Tam byla na chatě stará školní parta, Kotič,Mára,Derky s Radkou,wilem II s Alexandrou, Jessi. pak dorazil i Voloďa, jež to 12 hodin hledal. Šlo se do hospody. tam Wilema balila místní Dita, což se nelíbilo Alexandře. Nakonec jí zbalil Kotič a vzal jí na hřbitov.
III  V neděli pokračoval Car a chupatá koule dále přes kopečky směrem na Bor. Bohužel začlo zase lejt, což vydrželo až do večera. Tak se rozhodli přejet do Lípy, Lovosic až do Roudnice. po pivkách sme vyrazili směr Krábčice, kde sme si ustlali v roští.
IV  Ráno sme se probudili u skládky, tak sme to místo tak nazvali. Došli sme se podívat za Šmoulou a Žužu, snědli sme jim co se dalo a odpol sme vyratili dom.