1998 Vitalčundr 5,5 1998Vč 5,5

16 až 18.10.1998   Svor


Car 000002 Tuleň 000031
Valník 000006 Chilli ex-028
Mitri 000018Moňa 000040


Pátek  Sešli jsme se na hlaváku v Praze. A vyrazili přes Lípu do Svoru. V Boleslavi přistoupil Mitri a Valník. Po vystoupení z vláčku jsme se občerstlili "Na kopečku". Měli napsanej Vratislav, ale byla to Svijanská 13%. A sakra, my nealkoholici. Krom holek sme se úplně sťali. Hrálo se na kytary až do noci. Pak nás přišel požádat výčepní ať to ukončíme, bylo mu zle. To se moc nelíbilo Mitrimu, jež mu to pěkně podal " Tak ty máš horečku jo?" a opíral se utoho oněj. Nakonec sme se zvedli.
     Šli sme spát pod Klíč, Moňa a Tuleň vedli nechhodícího Mitriho. Ulehli sme, moňa hned usnul, Chilli si udělal s holkama oheň, Mitri se pral se spacákem (držel si ho u kolen a kopal doňej, že se tam nevejde) a Car si našel mech a vyvrhoval pití zvnitřností.

Sobota  Ráno sme pojedli a pokecali zážitky ze včír. Mitri měl okno. Vylezli sme na Klíč, bylo to hezký, ale byla mlha. Pak sme vyrazili do Drnovce. Moňa šel na stopa a odjel za Lucky. V Drnovci byla zábava a tak sme dali ještě dva kiláčky do Kunratic. Pohrális me na kytary, občas me pustili i zdejší new juke-box. Spali sme u třech osásků jako vždy. Car jedinej šel na dřevo. Oheň stejně nerozdělal, nějak mu to nešlo tak šel spát. Nakonec u ohně zůstal Chilli a Valník, ti kecali až do rána. Trochu lehoučce sprchlo.
Neděle  Ukecaná dvojka si chrupala až do oběda, my jsme se skákli zahřát do hospody na kafe. Asi ve dvě odpol sme se vydali zpět do Svoru na vlak.