1999 Vitalčundr 5,83 1999Chyše

4.-6.6.1999


Myšolin, Kuře, Tuleň, Car, Masťa
Pátek 4.6.
Moc se nás na nádraží nesešlo 4, ale alespoň nás nebylo moc. Chylku sme čekali na přestupu a do hospůdky v Chýši sme zasedli po osmý hodině. Car s nějakou místní slečnou chtěl spářit potkany, ale nešlo to. Spát sme šli brzo.

Sobota 5.6.
Budíček sme si odbyli zjištěním, že spíme v mraveništi. Udělali sme si ohýnek a opekli buřty. Hodili sme kytaru co sme hlídali Masťovi do hospody a šli se mrknout na zámek. Byl v rekonstrukci, ale něco málo už bylo k vidění. Pak sme se trochu občerstvili a pak šli k řece. Kuře spalo a my soutěžili.
1.2.3.
ŽabkyCarTuleňMyšolin
Hod na důlekTuleň
I.golfMyšolinCarTuleň
II.golfCarMyšolinTuleň
Plnění díryCarMyšolinTuleň
Hod bahnem na cílMyšolinTuleňCar
Stavění z pískuTuleňCar+Myšolin
Celkové pořadí: 1.Car 2.Myšolin 3.Tuleň
Po soutěžích sme nasbírali dřevo na večer a šli sme do hospůdky čekat na Masťu. Konečně dojel, začlo se hrát na kyraru, na Tuleňe přišla krize spánková, ale nikdo nechtěl jít s ní. Kuře nakonec s tuleńem sedli na lavici a pozorovali opilce venku. Pak se uvolil Myšolin a šel s ní k ohništi. Kluci měli dorazit, ale nic.
Neděle 6.6.
Našli se až ráno spát na poli. Úplně na mol. tuleň a Myšolin byli trochu naštvaný. Masťa v noci stihnul jednu místní "dávajku". No jo mladí kytáristi. kolem poledne sme se posbírali a vyrazili na vlak.