VITALČUNDR 8

Šumava

21.7. až 5.8.2001Účast hustá 29 kousků Car002, Karel044, Valník ex06, Charlie ex030, Kanibal 047, Vlčák 046, Carel I 027, Mitri 018
B.J, Carrita, Jana, Natalie, Davyd, Petra, Kristýna, Chilli ex028, Dan ex012, Harmonika, Tom, Fredie 033
Brejk, Macek 043, Slon, Kuře II a nějaká ta návštěva Móňa ex040, Žába, Simča, Lucky 034, Cimby

,
SOBOTA 21.7.
Tak rok uběhl a opět sme se sešli. Na hlavním nádraží v Praze se to hemžilo modrými vitaltričky. Car, Karel, Kanibal L-6, Mitri, Charlie, Jana, B.J, Valník, Carrita vyrazili směr Sušice, po cestě se připojil Tom. Po pár kiometříkách chůze jsme došli do Petrovic. Tam již čekal Slon z Kopřivnice a jeho kamarádka Kuře II. Zasedli jsme do hospody a čekali na další, bohužel dnes již nikdo nedorazil. Charlie se ožral jako dobytek. Pilo se dlouho do tmy a pak se vyrazilo směr Vosík. Spalo se v lese pod ním. Kanibal tokal do Valníka.


NEDĚLE 22.7.
Ráno se vstalo a polévce se došlo na Vosík. Charlie se vlekl jak hovno a furt líně držkoval. Za sbírání hub se došlo na parkoviště do Starý Hutě. Tam se žralo a válelo, jakmile se zjistilo, že hospoda je kilák a půl, hned ožil Charlie, mitri a B.J a vyrazili. Po 3km je elán přešel. Nakonec pivko donesli. Charlie chytil svalovou horečku. Pak se pokračovalo za dalšího sběru nejedlých hub. Večer sme je vyhodili. Šli sme po hřebeni až k Březníku. Přijela Macek. Ozval se i Chilli, Moňa, Carel I a tak se šlo za nima do Karlova. Tam seděli již značně lízlí v armádním rekreačním středisku. Pili lahvoně a kopička za 6,-. Mitri hodil čelíčko, Car rovnou šavli pod stůl. Všichni byli dobře naložení po kopičkách a fernetech. Hrálo se a zpívalo skoro do rána. Spalo se všude možně. Sraz byl na kopci 1km od Březníku v poledne. Car spal v příkopu.


PONDĚLÍ 23.7.
Ve 12:00 opravdu všichni dorazili. Došli jsme do Křemelný, kde se koupalo a jedlo. Odtrhlo se deset lidí (Charlie, Chilli, Moňa, Carel, Valník, Mitri, B.J, Tom,Slon a Kuře II) a šli do Antýglu do hospody. Situace jako vždy očekávaná. Zbytek pokračoval lehce do kopce dál na Oblík. V cíli sme se utábořili a najedli. Napadla nás asi miliarda mušek, museli sme jim vyhlásit válku. Nakonec sme utekli na samou špičku kopce i s kotlíkem. Tam se z křovin vynořil Harmonika. Noc sme zvládli v pohodě.


ÚTERÝ 24.7.
Ráno sme vyratili brzo, šlo se podél potoka, došli jsme do Modravy. Tam sme se nadlábli, Káňa sežral svíčkovou s 15ti. Přes menší kopeček sme roztrnáni došli do Filipovi Huťi. Tam sme zašli do jediný hospody, kde zavírali v 17 hod. Trousili sme se postupně Car s Karlem, pak Macek, Vlčák, Carrita, Harmonika, L8, Jana. Dorazili i první odpadlíci, stopem Slon, Kuře, Charlie, Carel I. Bohužel opravdu zavírali a tak se vyrazilo na Kvildu. Tam se dobelhali i všichni ostatní, krom Móni, ten zmizel a už se neoběvil. Poslední došel Mitri, jež byl oplně na sračky. Nejdřív sme seděli u stánku a v podvečer sme zašli do "Bunkru". Tam se začlo chlastat a zpívat. Proběhl 43. sjezd Vitalu. Přejmenovali sme Káňu na L8 (líbivý, líbezný, loudil sexu, louda, lakomej, línej, lempl, lhář). Poté se vše strhlo v nehoráznou pitku do 4 do rána. Charlie a B.J hráli ( s místní harmoškou) lidový písně, tancovalo se a řádilo. Vylejvalo pivo, spalo po stolech. Mitri sám od sebe zpíval mašinku, jen jednu sloku stále dokola. (Kanibalu nestojí, kdo jí dneska ukojí?) Spalo se po vesnici kde se dalo.


STŘEDA 25.7.
Sraz byl v devět u krámu. Dorazili všichni, ale vyšli sme až v podedne, zdržovali opilci Mitri a Charlie. Naše další cesta vedla skrze roje německých turistů k pramenu Vltavy. Po pauze sme vyšli na Bučinu. Odpočívali sme na zastávce autobusů. Lenoch Charlie a Tom dojeli busem, Chilli a Carel se vrátili do Sušice pro peníze. My jsme vyrazili po skupinkách dál. Zastavili sme jen nachvíli v hospůdce a ši dál K větrný skále. Tam již čekal Dan. Macek s Vlčákem se museli vrátit zpět, zapoměla tam foťák. No krásnejch 7 tam a 7 zpět. Hrálo se do noci, přišli Carel a Chilli.


ČTVRTEK 26.7.
Ráno se vstalo, žížnivci hned vyrazili. Dan a Charlie, B.J a Mitri. Dál pak i ostatní. Koupali sme se ve Vltavě, šli na zříceninu Kynžvart až vše došlo do Strážnýho. Tam to bylo obvzláště drastický. Nejprve se pilo venku pod přístřeškem asi do 21 hod a pak již ve značně podroušeném stavu sme byli pozváni do horního patra, kde nás uvítala manželka stasrosty. Koupili nám 20 piv a tak se pilo, zpíval.o, řvalo a tancovalo. Dostali sme uzené žebra.
-Mitri osahával manželku starosty.
-Zpívala se mašinka, každej svý.
-Charlie se málem popral s Kanibalem.
-Čelíčka Mitri, Charlie, Carrita atd.
No prostě byla sranda. Dotoho přijeli holky Kristýna, Petra. Car zpíval otřesně a Slon ještě hůř. Harmonika odjel dom. Asi ve 4 sme šli spát.


PÁTEK 27.7.
Ráno sme vstali hned jak začlo pražit slunce, spali sme rozmetaný po louce a hřišti. Ještě sme popíjeli do oběda a pak vyrazili na cestu. Pár lidí jelo domu Chilli, Carel I, Tom, Valník, Jana, Kanibal. My jsme pokračovali dál, lenoši (Charlie, Mitri, Dan, Kuře) jeli busem. S nima i Karel, jež uplně na sračky a ještě stále v šoku z Marcelky nebyl schopen chůze. Ostatní šli na Soumarský most. Tam sme došli kol 4 odpoledne, udělali sme jídlo a odpočinuli si. asi v šest sme museli dál, zbytek už čekal va Volarech. Seděli sme přwd nádražním hotelem. Karel se konečně probral ašel 8km fotit na nějakej kopec západ slunce. (nestihl to, ale stačil se dolejt) Když nás rozveselený při zavíračce vyhodili šli sme ještě do nonstopu. tam na nás sice blbě koukali, ale i tak se pilo a zpívalo. Mitri si hned ustlal v křesle. Pak dal čelo Car i Carrita a pak i B.J, ten za hraní přímo na kytaru. Spalo se v parku ve městě u silnice.


SOBOTA 28.7.
Ráno se muselo vstát, policisté nás upozornili, že se stanuje v kempech. Došli sme na nádraží. Dvě líný prasata Mitri a Charlie, jinak je nelze nazvat, zas vyrazili do Nový Pece vlakem. Domu odjížděl B.J, Kuře II, Slon Zbytek skupiny vyrazil na cestu dál. Nejprve dvě stanice vlakem, na nádraží nás hned oslovil "milý" průvodčí: "Á extrémisti." poté se pustil do Cara a začal remcat. Pak se mu zas nelíbyl Carův ČD batoh, že prej je zloděj. No tak mu Macek, řekla jestli se naposral, Car mu řek že je čůráka tak šel štípat lísky jinam. Vystoupili sme v Černém Kříži a vyrazili na Jelení vrchy. Tam sme si dali teplý pivo a šli raději vařit. Starý němky nám okukovali žrádlo a Karel krotil Báru-bernardýna. po troše spánkusme vyrazili dál do Nový Pece u Lipna, Macek a Carrita dojeli jednu stanici vlakem. Tam již byli v kempu dva naši lízlí lenoši. koupalo se, chlastalo. Udělal se první oheň. Mitri se seznámil a nalejval nějakýho německýho kámoše (Daniela Frajtaga) až se poblil. Přijela Natálie, Davyd. Spalo se na břehu v kempu. Charlie znytečně za všechny platil nocleh.


NEDĚLE 29.7.
Ráno nás vzbudila Lucky, Cimby jež nachvilku, asi na hodinu přijeli.obarvila nám pivo a polívku na zeleno. Dopoledne sme plehávali a koupali se. Odjeli dom Carrita, Kristy, Petra a návštěva Lucky, Cimby. My jsme museli popíjet ve stánku pivo a panáky, neboť začlo lejt a padali kroupy. V největším lijáku sme se koupali. Pak sme se vydali na cestu podél kolejí. Karel jí měl jak z praku.
Prvním problémem bylo, že jsme ztratili Karla, nejprve vyskočil na nákladní vlak, a když nejel tak na červeným semaforu přelezl do osobního vlaku, takže přejel Lipno na druhou stranu. Druhým problémem bylo Charlieho opětovné lenošství, měl velký zpoždění za náma, nechtěl jít. My jsme slezli od kolejí a vydali se podél břehu Lipna. Přišla překážka v podobě dvoumetrové mezery. K Dana, jež prodil sám musel Car všechny přenést, byla u toho celkem sranda. Čekali sme na Charlieho, ale ten stále nešel. Objevil se za zatokou a že se nebude namáčet a chtěl to obejít. Skoro to dokázal, na závěr brodění zapadl jak vietnamský bojovník po poá do bažiny. i s batohem. Strašně u toho nadával a nejvíc, když zjistil, že cesta vede přes bažinu. To už sme se mu moc nesmáli. Šli sme tedy po kolena či po pás bažinou. Nakonec Karlika mrzelo, že u toho nebyl. Setkali sme se u převozu v Bližší Lhotě. Mitri s Danem přejeli do Horní Planý na pivo a tam zůstali. Ostatní si udělali jídlo a nadlábli se při útočení milých mušek. Karel, Vlčák, Macek šli spát do lesa. Pod přístřeškem zůstali Car, Natali, Davyd, Charlie. Po partičce žolíků za deště se šlo spát.
V noci nás probudila pohraniční policie. Někdo si na nás stěžoval. Charlie vynadal policajtům, že ho vzbudili. Částečně se i s Davydem přesunul do přístřešku na břehu, kde byl bordel. Natalie nevstala a spala dál, teda dokud už nelilo moc.


PONDĚLÍ 30.7.
Ráno byl sraz na křižovatce. Charlie přejel za klukama a zas "motorově vyrazili do Lipna nad Vltavou. Ostatní vyrazili dál do Přední Zvonkové. Vlčákovi se udělalo zle a tak se s Mackem vrátil zpět 4km a jeli za klukama. Zbyli sme čtyři, šlo se na Vítkův kámen. Natalka šla pomalu, nemohla už šlapat. Nakonec sme došli k občerstvení u Lenina, kde měli lahváče a sušenky. Krásnej večer a posezení. Přijela Fredie, Brejk, spát se šlo mezi smrčky. Tam sme si uvařili a usnuli.


ÚTERÝ 31.7.
Ráno jsme doplnili vodu a pívo u Lenina a vyrazili na Frýdavu. Po cestě sme museli dorazit zmiji, jež se svíjela rozjetá na silnici. Prámem sme přejeli do Frymburku přes Lipno. Dali sme ledového Lobkowice a v hrozné výhni vyrazili dál. Holky jeli stopem a kluci přes obrovský krpál pěšky. Na truc lenoškám usedli 1km před cílem do hospody. Najedli se a keceli a kecali .... Až nakonec holky vyšlápli kopec a došli pro nás. Museli sme dojít Charlie a Vlčák na nás čekali. Mitri, Dan, Macek již totiž odjeli. Když sme došli byla sranda, koupání a zábava. Přijel opět Harmonika. Charlie perlil se svým panem kloboučkem. Spali sme na břehu na pláži.


STŘEDA 1.8.
Ráno se hned po budíčku došlo do krámu. udělal se salát a pojedl meloun. Koupalo se. Na kolech se přijeli podívat Žabák, Simča čekalo se na Valníka, ale ta příjezd zrušila. Karel se opil se Žábou, když si měl zabalit, vystřídal ho car. Nakonec se čekalo na na L8 a Janu, jež zas přijeli. Rozhodlo se dát den pauzu.
Pilo se a hrálo na kytary, holky uvařili maso a brambory. Harmonika vyhlásil již v dobré náladě pivní hodinku od 7:00 do 8:00. Takže kdo byl opilý lehce, se kvalitně dorazil. Utvořila se fronta u okýnka, každej si objednal 4 piva. Car si rovnou obědnal pět, dostal se na řadu až v 7:20 a ještě došlo pivo a muselo se narážet. Takže vše naházel skoro na ex a vyhrál. Bohužel ale také i svou smrt, to samé potkalo i Harmoniku. Ani si neochutnali vařený obýdek, Karel se poblil. Ostatní řádiliaž do nočních hodin. Spalo se u lesíka za resataurací.


ČTVRTEK 2.8.
Charlie odjíždí. Ostatní v obrovském vedru vyráží dál. Podél Vltavy k Čertově stěně. Tam sme se vykoupali v v divoký kamený Vltavě. Vozili sme se v proudu. Pak sme začli stoupat po obrovských balvanech na Čertovu stěnu, Ája byla úplně hotová. Dorazili sme do kempu, Tam na nás chtěli vstup. Pak i za záchody a za stočný, bůra za vyčůrání. Seřvali sme je a té inteligentní slečně dali 15,- a hajzlpapír. Pokračovali sme dál do Rožumberka asi 8km. Natali a Kanibal s Ájou jeli stopem, samosebou přejeli místo srazu. Nakonec sme se sešli, my jsme si usedli do občerstvení a pili a dojídali jídlo ostatních co šli spát. Spalo se zasilnicí u pole.


PÁTEK 3.8.
Přes silnici spal Harmonika, který ráno jel domu. Odjel taky Vlčák. My sme usedli do hospody a čekali až odjedou Fredie a Brejk a pak sme vyrazili dál. Zaskákali sme si z mostu přímo ve městě. Pak jsme šli dál podél Vltavy asi 3km, kde sme narazili na kemp. Uvařili sme si jídlo, začalo lejt a lilo až do neděle s malými přestávkami. Hrálo se a zpívalo. Byla prachová bouře, zvedl se obrovský vítr. Spalo se různě. Natalie a Car u hradu, Karel a Davyd na kopci u hřbitova a L8s Janou v kempu, každej za třicet.


SOBOTA 4.8.
Odjela Jana My jsme chtěli vyrazit, ale déšť nám v tom zabránil. Nasbírali sme houby a udělali gábl. Došli peníze a vše platí Karlik, opili sme se ale ne moc, již to na nás nějak nepůsobilo. Večer bylo husto. Car chtěl zmlátit nějakýho zmetka, jež otravoval Natalii a zval jí na záchody. Zabránili mu v tom. Dál tu byla jedna feťačka Hanka jež balila l8 (nebo obráceně?) Ostatní hríli na teplouše (trojnictví) a Natalie lesbičku. Hned jí Hanka začala balit a ošahávat. Nakonec se Car na srat a vše se muselo urovnat.***L8***. Spalo se po okolí.


NEDĚLE 5.8.
Tentokrát ráno platil kemp Karel, Davyd a rovnou za tři. Měl schovaný peníze, ale stejně mu je výběrčí sebral, když šel pro pivo. Vyrazili sme zpět do Rožumberka, tam Natalie, Davyd šli na stopa. A byrevná trojka a Ája vyrazili vlakem a busem do Prahy.

Soutěž v pivech
1. Car 18413. Harmonika 37,5
2. Karel174,514. Davyd34
3. Kanibal12015. Chilli31
4. Vlčák10116. Carel I29
5. Mitri9217. Jana27
6. Dan6918. Macek25,5
7. Charlie67,519. Breik22
8. Slon6020. Fredie15,5
9. Carrita4621. Natalie6,5
10. Tom4222. Valník5,5
11. Kuře II3823. Petra0,5
12. B.J.3824. Kristýna0,3

KopičkyTvrdej chlastVinařMeruňky
Karel 8k
Car a Mitri 7k
Carrita,Tom,Macek 6k
Charlie 38
Chilli 22
Karel 20
Charlie 6,3l
Kuře 0,8l
 
Charlie 18x
Car 17x
Carrita 15x

Flákač-šnekČelíčkoTyčky 
Charlie 6x
Mitri 6x
Natali 3x
Car 7x
Mitri 4x
Natali,Carrita,Carel 2x
Karel 4x
Vlčák 2x
Kuře,Slon,Car 1x
Kytarové čelo - B.J.
 
vylejvač piv - L8!!! DALŠí FOTKY, jsou na straně 2, bohužel se nevešlo !!!