Trasa pochodu: Trosky, Kost, Příhrazské skály
Účast: Car 000002, Kachna 000057, Aneta, Marcelka ex-043, Gibon, Slon 000052, Pavla 000056, Petr, Ytong 000053, Kanibal-L8 000047 Vlčák 000046, Dan-moo, Fefek ch.k. 000024,Kuře (kámo od Féfi), Harmonika, Tuleň 000031 a smradi Ríša a káňovo Jen.
Datum: 10.4.2009 - 13.4.2009


Pátek 10.4.09
Téměř všichni jsme se sešli na hlaváku v Praze a vyrazili do Turnova a pak do Borku pod Troskami.Akorát Vlčák si splet vlak a valil druhým směrem jinam. Tam již čekali Fefek s Kuřetem, společně sme se vsákli do hospody. Byla tam zábava a živá hudba. Harmonika rozjel žůžo tancovačku s jednou praprababkoou. Rozjeli se kopičky a to mocmocmoc. Konečně dorazil zbloudilý Vlčák. Harmonika hodil čelíčko jako první, pak Féfa. ten navíc shodil ze zdirámečky a obrázky. Výčepní z toho byl na omdlení.
Sobota 11.4.09
Budíček provedli psi. Ríša šel mejt plecháček Harmoškovi a spad do vody. Tak musel vyměnit oblečení, což ocenil Car a rovnou tam s nim skočil znovu. Potom tam oba (C+H) hodili i Kachnu a anakonec letěl i sám Harmonika. Všichni ostatní měli jako vždy bobky.
šli jsme dát snídani do hospody. Harma měl svůj day, učil děti jak se šňupe koks a jak se zachází se zbraněmi. Sedíme na zahrádce, je krásně a tak Car začal s prvnim kolečkem paňáků. A už to jede...... hraje se na kytary.......a paňáky a paňáky. Cvičí se nácvik uvítání Tuleně. Kanibal nápor paňáků nevydržel a upadl do komatu hned vedle hospody. ..... uvítání Tuleně, ta ale bohužel nic neviděla, stála v chodbičce vlaku na druhý straně. Ještě chvilku pijem a vyrážíme konečně na Trosky.
Je vadro, ale kopec jsme udolali, teda krom Kanibala, ten zlitej padl na zastávce busu. Pravda jest, že nalitý jsme byli všichni. Prohlédli jsme si hred, místní občerstvení a krapet jsme oddechli. Pak valíme dál na Nebákov, kost .... Lucka a Dan jdou pro Káňu. My jdem po trase, ztratili jsme Slona, Vlčáka, a Féfu. Hodili jsme pauzu v lesíku, Tuleň a Macek jdou napřed. Tuleňovi je zle ze slunce, vzali jsme ji batoh a krapet popohnali. V obci Roveň sme se sešli i s ostatními. Dáváme pivko, tláču, utopence. Začalo se hrát na kytaru, a pít. Zas moře panáků. Proběhl i pánský stryptíz. Ytong a Dan-moo, se v rátili bez L8, ten jim frnknul domu. Spaní na louce, večer se vydařil.
Neděle 12.4.09
Ráno královská snídaně, armádní smažená vejce na slanině, okurkový salát. Je hrozný vedro, Harmoška se šel koupat, pak i smradi a Car. Harmonika si dal bahení zábal. Pokračujeme ke kosti, Petr nás celou cestu zásoboval svejma hláškama.
Zastávka v Libošovicích-hospoda Český ráj. Konečně jídlo a pití. Fefek a kuře jedou domu. Odjíždí i Aneta s Harmonikou (stopem). Cara sejmula nějaká good cyklistka. Kost, prohlídku jsme nestihli, tak jsme dali jen něco ve stánku.
Valíme do Příhraz. cesta je pěkná, skály jsme však už prošli ve tmě. Hurá hospodské světýlko "Pod kaštany". petr se naštval, že je tu zakouřeno a odešel. Car už je tak nalit že vše vylejvá. Dali jsme kytarový zpěv, pivka a medovinu. . . .Zavíraj hospodu, vyškemralo se poslední kolo piv, petka na spaní a láhev medoviny.
Spali jsme na betonu, hned u hospody. Medovina se bohužel vylila, tak museli na světlo světa Tuleňovo železné zásoby- třešeň.
Pondělí 13.4.09
Ráno jsme si zabalili a šli dát snídani do hospody. Dáme paňáky..medovina..medovina. kdo odjíždí pije..!!!Papa

Pamětihodnosti
(Car ři pití medoviny) Já sem medoslepej.
(Vlčák) Ta slečna byla pěkná. Myslím že by snáma příště mohla jet .....protože mám její telef. číslo. (Car)...a já mam její kalhotky. (Vlčák) ....vona měla dvoje??Já je mam taky. (Dan) ...a já myslel že sem byl první. a ono až třetí...byla na ostro. (slon)....a já to nestihl. (Příhrazy hospoda, na jednu slečnu u sousedního stolu)
(Car na malýho Honzíka) Umejvá doma táta nádobí? H: Ne to umejvá táta. C: A dělá táta něco? H: Jo leží, kouká na telku, hraje na plejstejšnu a čumí na počítači na nahatý ženský.
(Ríša) Mami a dneska dej víc karimatek, ať mě zas navytlačí. (Car si karimatku nikdy nevyndal a znašich nás v noci vytlačil)
(Harmonika) Hlídej si dítě, ať ti aspoň něco zbyde. (Na lucku, když jí odběhla Adéla a Káňu už měla v Praze)
(Petr na kluky) Tak co kluci, jak se těšíte na tábor? Asi jako Remek do kosmu co?
(Petr při cestě na Kost. Si tam nebudu dávat kuřecí stehýnko, by mi ještě uvýzla kost v krku.
(Petr na turistky, co šli z hůlkama) Tady se asi hodně kradou lyže, že ty lidi choděj jen s holema.
(Petr) Víš co je největší kumšt? Ožrat se v mléčnym baru.
(Ríša) Tak dneska už nežeru. (na Kosti, když byl hodit bobek.
(Harmonika) Ty volééé, ona už je neděle, musíme to oslavit. (3 minuty po půlnoci. všichni byli kašó)
(Car) Při zavíračce pronásledoval výčepní: 20 piv, 20 piv,20 piv, 20 piv, 20 piv ....(Chtěl aby nám ještě nalila)
(Výčepní v hospodě po příchodu do salonku) Tady je stryptýz? Škoda že jsem nepřišla dřív.
(Gibon) Sou střízlivý a sou zlý!!! (Na Macka a Tuleňe, když byli daleko v předu )
(Gibon) Marcelka když zuří tak neplatí. (útraty v hospě) (Car) Kachna když zuží, tak si platí sama.
(Petr) care kdy se začnete svíjet? zo jsou Svijany.
(Harmonika) Co vy abstinenti děláte s těma prachama, když nechlastáte? (Na Petra a Pavlu)
(L8) Fuj cos mi to dala naq ksicht? To smrdí! (Kachna) To byly tvoje kraťasy.
(Car) Správnej chlap se nikdy nežení. (L8) Já se ženil kvůli sexu.

www.Vital1994.cz   email: carcar@seznam.cz   telefon 606 299788 Car 000002   zpět