2010 minivandr 2010
Voznice, Malá Hraštice
Car, Dan-moo, Kachna s Ríšou, L8 s Honzikem.
u Karlika pak Macek, Gibon, Ytong, Karel, Dáša, Fredie s Petrem a hromada dětí a psů


Pátek 7.5.
Akce nezačla nic moc, přes týden pršelo a tak Karel svůj čundr s dětmi pár hodin před odjezdem zrušil. A místo toho udělal sraz u něj na zahradě. Zrušení nebylo moc chytré, neboť kdyby někdo dorazil nečekaně asi by nečekaně čučel, na nikoho. Na konec se přece jen sešel ve Voznické hospodě někdo Car, Kachna s Ríšou, Dan-moo a Kanibal s Jendou. Kluci řádili do tmy venku a my zvesela popíjeli a kopičkovali. Hrál se pokr a Káňa jako vždy prohrál skoro vše co měl. Kluci trénovali prší s místním bezdomovcem. Když Car hodil jeho obvyklí spánek tak se s petka vyráží do lesa. Je asi 1 hodina v noci. L8 nás vede do Samova kempu, chyběl kousek a málem sme ho našli. Rozdělalo se spaní a oheň. Car spal hned. Kluci hráli na kytaru zpívali ( dá li se to tak nazvat) na celý les. Pili sme pívo a jablíčka.

Sobota 8.5.
Ráno sme uvařili kafčo a opekli buřty. Kluci si hráli u potoka a Ríša do něj spadnul. Tak sme mu sušili hadry nad ohněm, zpívali a hráli na kytary. Car dostal opětovně kvalitní nápad a namíchal koktejlek, jablíčko smíchal s rumem, jež si pujčil od Dana. Pěkně nás to naladilo. Car si skočil pogo u kytar. L8 měl vítr z Ytonga, že se asi blíží a tak se začlo balit. Jako správný muž jež v domácnosti poddaným jest, vyrazil hned do Voznice. My jsme kolem samova kempu vyrazili dál do lesa. Obloukem sme se na konec dostali do Nové Vsy pod Pleší, dali sme píva a žrádýlko. Odpoledne sme došli přes pole, kde Mo honil králíky ka Karlikovi do Malé Hraštice. Kanibal už tam dávno chrápal ve spacáku. Krom Karlika se zachvíli objevila i Dáša, Macek, Gibon, Fredie s Petrem. Plus hromada děcek a psů. ( například Jessinka, jež s námi putovala před lety v Beskydech. Grilovalo se maso, jež sežral vesměs Káňa, jak jinak, pilo se pivo a hrálo a zpívalo. Objevila se madovina a rum. Někdo spal venku a někdo uvnitř (ani ho nebudu jmenovat).

Neděle 9.5.
Postupně se vstává, psi a děti jsou neúprosní. Proběhne raní pívo, debatička u snídaně a pak se všichni vydaváme do hospody u Kapličky, kde se žere a na závěr proběhne i nějaká ta digestoř. Všichni pomalu odjíždí.


Hudební super produkce Brutal hit 1v podání Dana-moo a Kanibala
Brutal hit 2

Pamětihodnosti
Car: Nebreč, až budeš velkej a ona stará, tak jí to vrátíš. (Car na Davídka od Fredie, když mu Fredie domlouvala, že zlobil)
Karel: Já už nemám peníze, jen na panáky. (Na Dášu, když po něm chtěla peníze na zmrzlinu)