2001 zbylé akce 2001
Ostatní akce


09.-11.02.01 - Zimní přechod Brd, akce Dharmových tuláků
23.-25.03.01 - Fotbálek-Plískov, akce Dharmových tuláků
27.-29.04.01 - Kozákošplh
11.-13.05.01 - Amerika, Srbsko
25.-27.05.01 - Štoly, Karlštejn
04.-05.07.01 - Krakovec

<
Přechod Brd
Po páteční alkomusic párty, Car vyrazil jako poslední ve 3 ráno po Hladovce na Stožec. Ráno se pokračovalo směr Plešivec, přes kemp "U zlaté Bleskovky", Kuchyňku, asi 20 km. Za pomoci rumu, ferneta a borivičky sme to zvládli krásně. Několik přítomných: Car, Tuleń, Karel, Marcelka, Kanibal, Žába, Paddy, Simča, Kachna, Švára, Vlaďky, Martina, mladej Tomáš, Vlčák, Jiřka, Vrtule, Miky, Harmonika, Voříšek a Ondra se starou. V hospodách bylo mnoho dalších.


Fotbálek
Letos se konal v Plískově, účstnilo se 5 týmů. Výtězi se stali Pivsoni. Vital se umístil na 2. místě.
VITAL team: Car, Tuleň, Vlčák, Kanibal, Tom, malá Kachna, Ája.
  • Vital - Pivson                 0 : 3
  • Vital - Kukuruku            2 : 2
  • Vital - Dharmový Tuláci 2 : 2
  • Vital - Jasoni                  1 : 0
Góly dali Car - 3, Vlčák - 2, a získali sme pouze 4 body.


Kozákošplh
Car 000002, Tuleň 000031, Karel 000044 vyrazili na pozvání Greenyho a Yettyho na Kozákov. Byli tu Voříšek, Carrita, Lenka, Brzda, Švejk a Ota. Bylo to fajn , byli sme Na Rozkoši, Klokočí a u Indiánského pohřebiště. Ota spadl ze skalky. Yetty zmizel.
Amerika, Srbsko
Car, Tuleň, Kanibal se vydali v pátek na Ameriku. Po nákupu lahváčů sme šli spát do Boroviček. Udělali sme si oheň a šli spát. Ráno sme se zašli podívat na Čakiho kříž, Mexiko, Malou Ameriku. Skončili sme na Srbsku v hospodě na hřišti, kde sme lili moře kopiček. Kanibal balil Nat, ale nějak mu to nešlo, spalo se vzadu u skal.
Štoly Karlštejn
-V pátek vyrazil Car do Karlštejna, kde čekala mamina. Vyrazili sme na Mořinu, tam byl Charlie, Radek, Fredie, Breik, Jana, Kanibal a pak ještě Chilli. Kalilo se do pozdní noci. Spalo se na seníku, kde dělal Charlie a Chilli bordel až do rána. Ráno dorazil Karel. On, já a Natalie sme vyrazili za popíjení rumu do štol. slezli sme po laně a pak vodou na Mexiko. Bylo zavřeno a tak sme museli zpět. Pak sme se vydali vrchem přes Malou Ameriku do Srbska. Tam sme popili v campu. V neděli ráno sme vyrazili k Barrandovce. Byli sme jak prasata. Dík Kanibalovi co nepřivez lano a odjel již v sobotu ráno nám nestačilo lano. Karel zůstal dva metry ve vzduchu. Nakonec sme se převázali a slezli níž. Byli tam netopýři. Pak sme zašli ještě na Alkazar na stěnu.
Krakovec
Po slezině sme se rozhodli Car, Charlie, L6 a vyrazili do Všesulova, a po nažrání třešněma do Krakovce, tam se popilo a šlo se spát. Druhej den dovalila Fredie a Breik. Chtěli sme se koupat, ale byli v rybníku pijavice, tak sme museli do hospody. Večer Charlie a Car odjedz do Prahy.