2000      Vitalvandr      2000Adršpach3.-5.11.2000


Car, Tuleň, Kanibal, Monika, Žabák, Karel, Delfín, Macek, Petra
Pátek 3.11.2000
Sešli sme se v Praze na hlaváku, Car, Tuleň, Kanibal, Monika, Žabák, Karel, Delfín a vlakem sme jeli do Adršpachu, kde již nás očekávala Marcelka a její kámoška Petra. dali sme si pivko a za hraní kytar sme si zazpívali. Spát se šlo na Ozvěnu.

Sobota 4.11.2000
Ráno jsme zjistili, že prší a nikomu se nechtělo vstávat, nakonec za stálého deště sme vyrazili do Skalního města. V tom dešti se to snad líbilo jen Mackovi a Petře, furt byli vzadu a něco fotili. Holky si vše prošli a my zatím vylezli na skály a utábořili se. Karel A Car šli prolejzat chodbyčky, ostatní zůstali u ohýnku a jedli a pili. Začalo lejt ještě víc a tak sme zalezli pod připravenou plachtu. Ještě dlouho sme si povídali, řešili sme jak zabít člověka a co s tělem.

Neděle 5.11.2000
Ráno se nám opět nechtělo ze spacáků, bylo zataženo a chladno, chtě nechtě sme se vydali do Teplických skal, které sme prohlídli o něco lépe než předchozí Adršpašské. Do cupitali sme do Teplic nad Metují a a udedli do hospůdky. Pak sme proběhli město na vlak a vyrazili dom. Po cestě hrál Žabák na kytaru a pili se Karlikovo lahváče. Paráda.