2001      Vitalvandr      2001Jizerky

12.-14.10.2001 plus jeden den


Harmonika, Fredie, Car, Moňule, Greeny, Karel, Kanibal, Jana


Pátek
Vyrazilo se ve dvojicích či v jednotlivcích dle domluvy. Sraz byl v Josefově Dole u nádraží v hospě. Všichni dorazili v pohodě. Pilo se a veselilo asi do jedný hodiny. Výčepák do nás lil panáky, Car byl jak dělo. Spalo se vedle hřbitova.

Sobota
Po probuzení mezi asi 3000 závodníky. sme si dali snídani a pivko. Některým nebylo dobře, jako vždy Car, Karel. Prošli jsme Protrženou přehradu, dál přes Alkajdá river a po několika pauzách sme naskonec došli k Huskyům. Tam nás uvýtal Petr a Mončou. Přinesli sme dřevo a udělali oheň. Nadlábli sme se a povídali si až do raních hodin. V noci sme zdlábli ovárek (hlavičku).

Neděle
Vstalo se tak normál, brnkalo se na kytary, Greeny nás opět pozval na oběd, ale byli sme líný. místo toho sme se pustili do stavby přístřešku, a přípravy dřeva na zimu. odpoledne sme se začli loučit, odjel Greeny s Moňulí. Petr na závěr vytáhl slivovici, meruńkovici, vínovici atd. Ajajaj. Pozdní odjezdy, opilství, toť následovalo.
Car byl úplně na mol a ani neodjel, narazil si rameno a zvracel.
Fredie se mu snažil pomoci, bez úspěchu a navíc jí ujel vlak. Nakonec se Fredie, L8 a Jana dostali do Turnova, kam proně přijelo auto.
Harmonika a karel se s oknem dobelhali taky do Turnova a tam přespali.

Pondělí
Car dojel ty dva, a společně se dostali dom. Za popíjení vodky od ukrajince.

Blití: pátek (Greeny), sobota (Fredie, Karel), neděle (Car)