Velikonoce - Akce Kotič


3.4. až 7.4.1996   Chřibská


účast:

Car, Kotič, Šoulet, Valník, Wilem II, Alexandra, Jessi, Derky, Radka, Voloďa, Veronika D.

Středa-Příjezd na chatu se uskutečnil bez problému, až na to, že Jessiho auto málem nabouralo. Car měl dobrou náladu, provokoval chodce žraním celého kusu kuřete. Hned po příjezdu, když sme se rozešli do chat, začal dopíjet sud z jeho oslavy. Do půlnoci sme lili v pohodě, blbě bylo jem Wilemovi, ale nepoblil se. Sakra.
Čtvrtek-Ráno se nakoupilo a začlo se vařit. Všude byl led, tak sme si jídlo museli dotlačit. Po obědě se pár lidí i učilo na maturu. Večer sme hráli dostihy, skládali básně (šulcovky).
Pátek-Sme konečně spali déle, až na Cara, nějaký chytrolín umístil sud na hajzl, takže Car tam byl furt. Wilem přivezl z nádraží Voloďu. Dorazila i Veronika, jež se snažil zracovat Jessi.
Odpoledne Kotič a Car uskutečnili orientační běh. Dýlka prý 3,5km (ve skutečnosti skoro deset, no spíš 6). Když všici doběhli, tak hudrovali, byli mokrý od tajícího ledu a od bláta.
  1. Wilem II a Radka 0,37 (1,33h)
  2. Šoulet a Jessi 0,44 (1,36h)
  3. Derky a Valník 0,45 (1,29h)
  4. Voloďa a Míša 1,12 (1,48h)
Běh skončil u sklárny 1414, kde popíjeli rozhodčí a Veronika. Ostatním se tam moc nelíbylo, byli mokří. Takže nakonec tam zůstali jen Car a Kotič. A to pozdních nočních hodin, (pivotoč, satan, kostky). Cesta zpět byla krušná, Car dostal větvý a pak i dveřma. V chatě to vřelo. Úplný alko doupě.
Sobota-Po ránu sme odpočívali a našli se i nedobrovolní kuchaři. Voloďa a šoulet balí a jedou dom. Car pekl kuře, a pak opět musel vytlačit Kotičovo káru za závějí. (Zvednout heverem, podložit kameny atd.) Sežrali sme baštu a šli to spláchnout fernetama do hospody. Vedle v chatě zatím už všichni nasákli chlastem. Valníka a Cara nalili rumem a ti se opět opakovaně, zase znova poblili.
Neděle-Konec akce, čekal nás úklid obou chat a návrat domů do Teplic.