2000      hledání POKLADU      2000Poklad

16.-18.6.2000 Svor-Mařenice-mařeničky-Kunratice


Car, Tuleň, Karel, Žabák, Simča, Marcelka, Fefek, Žirafa, Paddy, Kanibal, Harmonika, Delfín, Andrew, Perkus a Borůvka
Pátek 16.6.2000
Sraz byl v hospodě "Na kopečku" ve Svoru. Tam dorazili všichni, kdož byli očekáváni. V hospůdce se posedělo, pokecalo, popilo a zahrálo na kytary. Spát se šlo na louku, odkud se mělo ráno začínat hledání pokladu. Paďák kalil celou noc a rušil spící lidičky.

Sobota 17.6.2000
Ráno měli všichni žížu, Perkus udělal oheň, kde si všichni něco uklohnili, našli se nějaký petky a vínko, mňam. Asi kol 11 hod začli konečně skupinky hledat druhou zprávu. První už měli od večera. Poté vyrazili na cestu.
Car ,Tuleň a Macek se přesunuli na další bod a to do Mařenic ke Třem lipám, kde připravili další úkol. ( Mezi 4 ma litrovýma flaškama hnusných patoků byla další zpráva, kdo měl štěstí pil jen jeden litr, kdo né všechny) Nejvíl pili Žabák se Simčou. Ostatní měli štěstí víc. Perkus a Borůvka zabloudili už po cestě a došli si na oběd skoro do Německa. Karel a Kanibal bloudili taky, sešli ze značky a motali se. Když holky všechny odbavili vydali se k rybníkům do Mařeniček. Tam připravili dřevo na oheň a kuřátka do alobalu. Asi za 2 hodiny dorazili skupinky. Někteří to již vzdávali jiní hledali dál. Macek,Tuleň a Perkus, který to již vzdal se vydali do Kunratic do hospody, kde čekali na ostatní. Andrew zůstal u rybníků a hlídal batohy, nebylo mu dobře.
Začlo se stmívat a bylo jasné, že bez pomoci se poklad nenalezne. Někteří se bez úspěchu vrátili. Nakonec Car šel s vytrvalci (Delfín, Harmonika, Karel, Borůvka a Paddy) a poklady si vyhrabali a slavnostně donesli do hospody. Po půl hodině sme se rozhodli jít k rybníkům, ale majitel cosi slavil, tak objednal citruse a my to prozměnu otočili.
vrátili sme se k rybníkům, tam už spali Žabák ze Simčou a Andrew. Začli sme si píct kuřata. Byli sme u ohně až do ranních hodin, tedy ti otrlejší Tuleň, Delfín a Karel. Ještě je dobré se zmínit o Harmonikovi a jeho debilitách co dělal. V hospodě přišel z hajzlu c kohoutkem v ruce jež utrhl, a u ohně vyprávěl zas brutal blbosti, což Tuleň s Delfínem ohodnotili, že ho za odměnu ve spánku hoděj do vody. Karlik se toho zhostil, ale když už ho táhl tak ožralej zakopl a upadl, Harmoška se vzbudil a naštval. Vzal si spacák a šel spát někam kamsi.

Neděle 18.6.2000
Ráno nás vzbudil hroznej pražák, hrůza. Celý ráno sme se povalovali a žrali zbytky kuřet. po poledni se pomalu začlo odcházet na stopa. Zbyl Car,Tuleň, Karel, Macek, Delfín a Andrew, šli sme dát jedno limo do hospody. Pak se již vyrazilo k domovům.