2000      ÚKLIDOVÁ VITALAKCE      2000Úklidovka - Kokořín

8.-10.9.2000 Kokořínsko
VITALs: Car, Mitri, Tuleň, Macek, Carel I, Karel, Delfín, Fefek, Žirafa
D.T.: Vlčák, Jiřka, Simča, Žabák, Kačer, Arny, Paddy, Lucka, Tomáš, Kanibal, Monika, Lenka, Franta
Pátek 8.9.2000
Sraz byl v Kokoříně v hospodě, "U Lucyka". První tam byl Vlčák,Jiřka chvilku po nich Macek, Tuleň, Mitri a Car. Postupně se objevili Dharmonci (Simča, Žabák, Kačer, Delfín, Arny, Paddy, Karel, Lucka, Tomáš, Kanibal, Monika, Lenka). Zasedli sme v hospodě a rozjela se pitka. Na papíry se kreslili hesla, prasátka. Plakáty se měli druhej den vyvěsit na stromy podél silnic, které se uklízeli. V noci sme dojeli pro Carla I. Spali sme různě rozházeni po obci.

Sobota 9.9.2000
Ráno sme se sešli u krámku, kde sme dlabali. car rozvozil skupinky lidí po různých místech a sraz byl pak v kempu pod Kokořínským hradem. Skupinky byli:
  1. -Tuleň, Macek, Mitri
  2. -Paddy, Žabák, Delfín
  3. -Vlčák, Arny, Jiřka
  4. -Kanibal, Monča, Carel I
  5. -Tomáš, Lucka, Lenka
kačer a Simona odjeli a Car s Karlem sváželi plné pytle s odpadky. Nakonec sme se všichni sešli v Kokořínském dole v občerstvení, tam sme chvíli poseděli, popili, sehnali asi deset pulitrů a odebrali se do kempu. Tam se chlapi vydali na dřevo do lesa. Dovalil se a ukázal se i Franta, ti museli jít do lesa s pytlema a nasbítat každej jeden, jako revanč, že se flákali a přijeli až teď.
Udělal se ohýnek, narazil se soudek a byla pohodička. Tedy do doby dokud nepřišli vybírat za kemp. Hlavně Žába nechtěl platit. Přijeli i majitelé a domluvilo se 15 lidí a 4 auta za 150,-, to bylo výhodný. Akorát žába byl furt vsteklej a nasranej, nechtěl platit nic. tak se nasral a odjel. Začli sme píct kuřata, a pilo se pivečko, zpívalo se a hrálo na kytary. Jako první šli spát Tomáš s Luckou a všichni ostatní se dobře bavili při jejich milostných hrátkách, které doprovázeli šílenými hlasovými projevy.

Neděle 10.9.2000
Ráno sme dopekli zbytek poživatin, dělali se pitomosti a pomalu se vše začlo rozjíždět k domovům.